Prodlužování řas

Staňte se nositelkou krásných dlouhých a hustých řas. Řasy jsou syntetické, nerozeznatelné od vlastních. Pohled je neodolatelný, muži jsou fascinováni.

                                                                                  


Ještě stále nejste rozhodnuta, jestli prodloužení řas vyzkoušet? Odradila vás kamarádka, která si řasy nechala aplikovat a s výsledkem nebyla spokojena? Bohužel, do této náročné práce se pouštějí i naprostí laici, kteří práci nerozumí a mohou vaše přírodní řasy poškodit. V našem salonu v centru Ostravy se zklamání obávat nemusíte, jsme skuteční profesionálové.

Aplikace řas
Prodlužované řasy se aplikují jednotlivě na každou vlastní řasu, abychom docílili přirozeného, elegantního a svůdného vzhledu. V závislosti na růstovém cyklu vydrží s doplněním jeden až dva měsíce. Doplnění se provádí od dvou do čtyř týdnů.

Péče o prodloužené řasy?
Prodloužené řasy jsou odolné vodě, potu i slzám, nevyžadují náročnou údržbu, a proto jsou vhodné ke každodennímu nošení. Líčení řasenkou je zcela zbytečné.. Omezení neexistují, s prodlouženými řasy můžete sportovat, plavat, nevadí jim ani sauna. Jsou ideální na dovolenou, nemusíte se obávat rozmazané řasenky.

Dosáhněte výsledku, který Vám bude slušet nejvíce
Chcete podtrhnout přirozený vzhled? Jemné zvýraznění Vám pomůže. Chcete výraznější proměnu? V délce, hustotě i barvě řas pro Vás vybereme nejlépe padnoucí řešení. Stačí se objednat na konzultaci zdarma.


 

 
Autor: vlas. studio | Počet přečtení: : 10184x

Přehled dalších článků