NOVINKA

 Extend Magic

Zcela malé, nepatrné spoje, které Vás nikde netlačí.

Revoluční patentovaná technologie, která jako jediná metoda na trhu vlasy ozdraví a narušený a poškozený vlas silně zregeneruje.
Exkluzivita této metody spočívá v zapracování živého keratinu do přírodních vlasů, keratin je bílkovina, která je přírodnímu vlasu vlastní. Přispívá k síle a zdraví vlasového stvolu, pokud keratinu ve vlasech úbývá, jsou vlasy suché, roztřepené a bez lesku.
Metoda Extend Magic v průběhu nošení keratin ve vlasech obnovuje a tím neustále regeneruje Vaše přírodní vlasy.
Páska živého keratinu se aplikuje speciálním přístrojem při velmi nízké teplotě, tudíž je zachována přírodní živá forma keratinu.

Přejete si prodloužení či zahuštění vlasů, ale obáváte se poškození přírodních vlasů?

S novinkou ExtendMagic nemusíte mít žádné obavy, naopak působením speciálního spoje na vlasové vlákno, dochází postupně k ozdravení narušeného vlasu a stimulaci růstu vlasového koř
ínku.

 


ExtendMagic nahradí drahé přístroje, umí nejen klasická prodloužení, ale také zahuštění velmi prořídlých vlasových partií jak u žen, tak i u mužů. Zahuštění pomocí ExtendMagic je vhodné také pro muže a ženy trpící vypadáváním vlasů. 

Prodloužení a zahuštění vlasů pomocí ExtendMagic probíhá tzv. za studena – nedochází tímto k možnosti poškození vlastních vlasů teplem. Nezávislé testy prokázaly, že díky unikátnímu složení „lepící pásky“ ExtendMagic nedochází k poškození vlastních vlasů a jsou po prodloužení zdravější a odolnější.

Díky ExtendMagic můžete prodloužit a zahustit vlasy dlouhé pouhý 1cm. Prodloužení se aplikuje cca 2 až 3mm od pokožky hlavy zákazníka. Žádná jiná technika neumožňuje prodloužení tak blízko pokožky hlavy.
Spoje jsou oproti jiným prodloužením podstatně menší, téměř neviditelné, pružné a velice odolné. Extendmagic vytváří vysoce kvalitní prodloužení a zahuštění vlasů, které může za normálních podmínek trvat déle než čtyři měsíce. Spoje nejsou ovlivněny chemickými látkami jako je šamponování a sušení vlasů. Ihned po prodloužení se mohou vlasy barvit a trvalit – doporučujeme pouze profesionály.

Odstraněné vlasy mohou být použity pro opětovné prodloužení.

A proč používat právě ExtendMagic?

  • ExtendMagic používá studenou cartrigepásku, která nepálí a složení lepící pásky je velmi šetrné k vlasům , tím nedochází k jejich poškození . 
  • Spoje jsou po celou dobu pružné a netlačí při spánku. Při správné aplikaci jsou spoje téměř neviditelné.  
  • Navázaní pramene trvá méně než 10 sekund, takže ušetříte spoustu času ve srovnání s konvenčními metodami prodlužování vlasů.
  • Lze prodloužit jeden vlas na jeden vlas
  • Funguje perfektně na vypadávání vlasů, řídnutí vlasů, je vhodný pro velmi poškozené a jemné vlasy a pokrývá prořídlá místa (muži a ženy).

Pro prodloužení metodou ExtendMagic používáme výhradně luxusní evropské vlasy s extrémně dlouhou dobou použití. Tyto vlásky jsou velice kvalitní, jemné a lesklé, necuchají se a mají zcela bezproblémovou údržbu.


Chcete kvalitní prodloužení bez poškození vlasů nebo jen prodloužení…?

 
Autor: Centrum Kosmetiky | Počet přečtení: : 8730x

Přehled dalších článků