Metody prodlužování

     
Běžte tam, kde ovládají nejvíce metod...
Jedině tak se nestanete rukojmím salonu, který umí pouze jednu techniku a ostatní vydává za méněcenné. Neexistuje špatná či dobrá metoda. Pro různé účely a požadované výsledky je někdy více vhodnější jedna než druhá, proto také pracujeme se všemi.

ExtendMagic
Novinka!
Jedinečná metoda. Viz NOVINKA

 

Keratinová metoda
Vybírejte salon, který používá výhradně nejkvalitnější keratin na trhu. Vyhnete se nepříjemnému vypadávaní pramenů. Jedna z novějších metod, využívající průhledného keratinového "lepidla", rozpouštěného pomocí aplikátoru. Placička keratinu napojí prodlužující pramen na prodlužovaný. Při správné aplikaci spolu prameny utvoří prakticky neviditelný kontakt, který je pružný a pevný zároveň. Vlasy lze opakovaně použít a po několika měsících přeložit blíže k povrchu hlavy.


 

Našívání
Našívané vlasy jsou velmi nenáročné na údržbu, a takto prodloužený účes je připraven k různým dalším stylizacím. Jde o jednu z nejstarších metod, dosud ale silně oblíbenou. Nevýhodou je o něco kratší doba, kdy lze prameny nosit bez posouvání.


 

Micro rings (Flashpoint)
Micro kroužky, tzv. metoda za studena, velmi šetrná k přírodním vlasům. Velmi rozšířená metoda. Byla zdokonalována co se materiálu mikro kroužků týče. Takže je nyní zcela bezpečná a prameny skvěle drží. Výhodou je kratší doba aplikace.


 

Hair Talk    
Patentovaná metoda prodlužování pomoci cca 2 cm pásků. Nikde netahá, nikde nenahmatáte, zcela diskrétní metoda. Prodlužování po celých páscích, nikoliv po pramenech. Rychlá a šetrná metoda, prameny lze použít vícenásobně. Dodávají se pouze s indickými vlasy. Vlasy vypadají zcela přirozeně, pásky lze přikládat velmi těsně k hlavě, v řádu milimetrů.


 


 
Autor: Centrum Kosmetiky | Počet přečtení: : 6986x

Přehled dalších článků